Sari la conținut
All-Shoes.ro

Image

Papuci IMAGE bej, DARIA, din piele intoarsa

Vândut de otter.ro

PRP: 479,00 RON

167,00 RON -65%

Cel mai mic preț din ultimele 30 zile

În stoc la otter.ro Comandă direct la magazin

Economisești

312,00 RON -65%

Vezi oferta la otter.ro
5 persoane urmăresc acest produs
Comandat de 14 ori în ultimele 7 zile
Produs 100% original

Papuci IMAGE bej, DARIA, din piele intoarsa

167,00 RON
Cumpără
Papucii IMAGE bej de la DARIA combina rafinamentul pielii intoarse cu functionalitatea pentru un plus de confort in sezonul cald. Creati pentru femeile active care cauta papuci casual, acest model impresioneaza prin nuanta eleganta de bej si calitatea materialului, oferind libertate si lejeritate la fiecare pas. Construiti pentru o experienta rapida de incaltare si descaltare, sunt alegerea ideala pentru zile relaxate de vara. Pielea naturala asigura respirabilitate si absorbtie eficienta a umiditatii pentru confort sporit. Slip-on designul permite incaltarea imediata, perfect pentru momentele cand timpul conteaza. Talpa interioara moale reduce oboseala, sustinand pasul pentru intreaga zi. Constructie ultrausoara ofera senzatia de libertate la mers, fara efort suplimentar. Ideali la plaja, pe terasa sau pentru plimbari relaxate in vacanta. Se potrivesc cu rochii vaporoase, pantaloni scurti sau tinuta casual de weekend. Perfecti pentru drumuri rapide sau ore de relaxare la piscina. Acesti papuci combina simplitatea verii cu o constructie practica si materiale respirabile. Alegerea pielii intoarse si designul slip-on aduc un plus de stil si usurinta purtarii, ajutandu-te sa ramai confortabila in orice moment. Descopera lejeritatea si functionalitatea pentru anotimpurile calde!
Other Data
{}

Încă nu există recenzii pentru acest produs.

Lasă o recenzie

Istoric preț

Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile: 167,00 RON (conform OG 58/2022)

Evoluție 90 zile:
Max: 239,00 Min: 167,00

Istoric preț — ultimul an

Min 30z: 167,00 RON (OG 58/2022)

167,00 323,00 479,00 oct. 2025 dec. 2025 feb. 2026 apr. 2026 iun. 2026 aug. 2026 oct. 2026 oct. 2026
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.

Întrebări frecvente

Cum îmi dau seama ce mărime să iau la Papuci IMAGE bej, DARIA, din piele intoarsa?
Deschide tabelul de mărimi de pe pagina Papuci IMAGE bej, DARIA, din piele intoarsa din magazinul otter.ro și caută coloana în centimetri — acolo compari lungimea piciorului tău, măsurată pe hârtie, cu mărimile Image. Croiala calapodului variază între producători, deci numărul purtat la alt brand e doar un punct de plecare. Între două mărimi? La modelele cu vârf ascuțit sau căptușeală groasă, ia-o pe cea mare.
Din ce materiale este făcut Papuci IMAGE bej, DARIA, din piele intoarsa?
Compoziția detaliată a Papuci IMAGE bej, DARIA, din piele intoarsa — fața, căptușeala și talpa — e specificată în fișa produsului de pe site-ul magazinului otter.ro; acolo vezi dacă e piele naturală, piele ecologică sau textil. Pozele de pe All-Shoes.ro te orientează, dar fișa magazinului e sursa oficială. Dacă materialul contează pentru tine (transpirație, alergii, ținute formale), citește fișa înainte de comandă.
Cât costă acum Papuci IMAGE bej, DARIA, din piele intoarsa?
Prețul la zi pentru Papuci IMAGE bej, DARIA, din piele intoarsa este 167.00 RON, cu TVA, la magazinul partener otter.ro — cifra vine automat din feedul magazinului, nu o scriem noi de mână. Transportul se adaugă la checkout și devine des gratuit peste pragul magazinului; la o pereche de pantofi pragul e uneori la un accesoriu distanță (o curea, o soluție de întreținere). Merită verificat.
Ce opțiuni de plată am la Papuci IMAGE bej, DARIA, din piele intoarsa?
Comanda cu Papuci IMAGE bej, DARIA, din piele intoarsa se plătește pe site-ul magazinului otter.ro, cu variantele lui standard: card online prin procesator securizat sau numerar/card la curier, în sistem ramburs. Unele magazine de încălțăminte acceptă și rate sau vouchere proprii. All-Shoes.ro nu intră în tranzacție — datele plății rămân strict între tine și magazin.
Dacă Papuci IMAGE bej, DARIA, din piele intoarsa nu mi se potrivește, cum îl schimb?
Probează pantofii în casă, pe covor, cu șosetele potrivite modelului — dacă mărimea nu e bună, ai 14 zile calendaristice de la primire pentru retur (OUG 34/2014), cu perechea nepurtată afară, în cutia originală nedeteriorată. Pentru schimb de mărime, cel mai rapid e un retur simplu plus o comandă nouă pe mărimea corectă, cât mai e pe stoc. Procedura exactă e în politica otter.ro.
Când îmi ajunge coletul cu Papuci IMAGE bej, DARIA, din piele intoarsa?
De la otter.ro, prin curier, de regulă în 1-3 zile lucrătoare de la confirmarea comenzii — încălțămintea călătorește în cutia producătorului, protejată într-un colet exterior. Termenul ferm și costul livrării ți le afișează magazinul la finalizarea comenzii. În vârfurile de sezon (lichidări, Black Friday) mai pune o zi în calcul.
Ce garanție am la Papuci IMAGE bej, DARIA, din piele intoarsa?
Cea legală, de conformitate: minimum 2 ani de la livrare (Legea 449/2003 + OUG 140/2021), asigurată de magazinul otter.ro. Acoperă defectele de fabricație — talpă dezlipită prematur, cusături cedate, catarame rupte fără abuz — nu și uzura normală a purtării. Păstrează factura din colet; cu ea și cu pozele defectului, cererea de garanție merge simplu.
Mai există Papuci IMAGE bej, DARIA, din piele intoarsa pe mărimea mea?
Statusul general raportat de feedul otter.ro: în stoc. Disponibilitatea pe fiecare mărime în parte o vezi însă doar pe pagina produsului din magazin, la selectorul de mărimi — un model poate fi „în stoc" per total, dar epuizat fix pe 43. La încălțăminte, mărimile medii se duc primele; dacă a ta e acolo, decide repede.
De ce Papuci IMAGE bej, DARIA, din piele intoarsa se cumpără de la otter.ro, nu de aici?
Pentru că All-Shoes.ro e comparatorul, nu magazinul: treaba noastră e să-ți arătăm, una sub alta, ofertele magazinelor partenere pentru încălțămintea căutată — cu prețuri sincronizate automat. Papuci IMAGE bej, DARIA, din piele intoarsa stă în depozitul otter.ro: la el comanzi, plătești și de la el vin factura, garanția și curierul. Dacă vreo informație diferă între noi și magazin, contează versiunea magazinului.
Scade prețul la Papuci IMAGE bej, DARIA, din piele intoarsa dacă mai aștept?
Poate da, poate nu — dar știi sigur unde vezi primul: prețul de 167.00 RON de pe All-Shoes.ro se actualizează automat din feedul otter.ro, deci orice tăiere de preț apare aici pe loc. Calculul corect la încălțăminte include și riscul: la lichidări prețul scade, dar mărimile dispar. Pentru un model de care ai nevoie acum, în mărimea ta, prețul de azi e adesea cel mai bun pariu.

Produse similare

Alte produse de la otter.ro

Alte produse Image

Ți-au plăcut aceste produse?

Cookies & confidențialitate

Folosim cookies și tehnologii similare pentru a oferi o experiență optimă, a măsura traficul și a personaliza conținutul. Poți accepta tot, refuza tot, sau alege ce permiți. Detalii

Setări cookies