Sari la conținut
All-Shoes.ro

PASS COLLECTION

Pass Collection Espadrile Sport 7390.102

Vândut de ada-shoes.ro

PRP: 289,00 RON

144,50 RON -50%

Cel mai mic preț din ultimele 30 zile

În stoc la ada-shoes.ro Comandă direct la magazin

Economisești

144,50 RON -50%

Vezi oferta la ada-shoes.ro
4 persoane urmăresc acest produs
Comandat de 60 ori în ultimele 7 zile
Produs 100% original

Pass Collection Espadrile Sport 7390.102

144,50 RON
Cumpără
Pentru alegerea marimii potrivite, consultati tabelul de marimi din fotografiile produsului.. Descopera confortul si lejeritatea de zi cu zi cu espadrilele sport PASS COLLECTION 7390.102, un model modern si practic, realizat pentru femeile care isi doresc incaltaminte usoara, flexibila si usor de purtat. Nuanta clasica de negru ofera un aspect elegant si versatil, perfect pentru tinute casual, plimbari sau activitati zilnice.. Fabricate in Brazilia, aceste espadrile combina confortul cu designul relaxat, fiind ideale pentru sezonul cald si pentru purtare indelungata.. Beneficii principale:. • PRODUS IN BRAZILIA. Realizate cu atentie la detalii si accent pe confort si calitate.. • Material textil usor si respirabil. Permite circulatia aerului si ofera o senzatie placuta la purtare pe tot parcursul zilei.. • Interior textil confortabil. Contribuie la mentinerea unui climat confortabil pentru picior si reduce senzatia de oboseala.. • Brant textil pentru confort zilnic. Asigura sustinere si o senzatie moale la fiecare pas.. • Talpa flexibila si durabila. Ofera stabilitate, aderenta si libertate naturala de miscare.. • Toc de 2 cm pentru confort optim. Asigura o pozitie relaxata a piciorului si sustinere echilibrata in timpul mersului.. • Incaltare usoara datorita insertiilor elastice. Permite fixare optima pe picior si incaltare rapida, fara efort.. • Design modern si versatil. Nuanta neagra este usor de asortat cu jeans, pantaloni casual, rochii sau tinute lejere de vara.. • Ideale pentru activitati zilnice. Perfecte pentru plimbari, vacante, cumparaturi sau ore petrecute in miscare.. Alege espadrilele PASS COLLECTION 7390.102 si bucura-te de confort, flexibilitate si stil relaxat in fiecare zi.

Încă nu există recenzii pentru acest produs.

Lasă o recenzie

Istoric preț

Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile: 144,50 RON (conform OG 58/2022)

Istoric preț — ultimul an

Min 30z: 144,50 RON (OG 58/2022)

144,50 144,50 144,50 oct. 2025 dec. 2025 feb. 2026 apr. 2026 iun. 2026 aug. 2026 oct. 2026 oct. 2026
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.

Întrebări frecvente

Cum îmi dau seama ce mărime să iau la Pass Collection Espadrile Sport 7390.102?
Deschide tabelul de mărimi de pe pagina Pass Collection Espadrile Sport 7390.102 din magazinul ada-shoes.ro și caută coloana în centimetri — acolo compari lungimea piciorului tău, măsurată pe hârtie, cu mărimile PASS COLLECTION. Croiala calapodului variază între producători, deci numărul purtat la alt brand e doar un punct de plecare. Între două mărimi? La modelele cu vârf ascuțit sau căptușeală groasă, ia-o pe cea mare.
Din ce materiale este făcut Pass Collection Espadrile Sport 7390.102?
Compoziția detaliată a Pass Collection Espadrile Sport 7390.102 — fața, căptușeala și talpa — e specificată în fișa produsului de pe site-ul magazinului ada-shoes.ro; acolo vezi dacă e piele naturală, piele ecologică sau textil. Pozele de pe All-Shoes.ro te orientează, dar fișa magazinului e sursa oficială. Dacă materialul contează pentru tine (transpirație, alergii, ținute formale), citește fișa înainte de comandă.
Cât costă acum Pass Collection Espadrile Sport 7390.102?
Prețul la zi pentru Pass Collection Espadrile Sport 7390.102 este 144.50 RON, cu TVA, la magazinul partener ada-shoes.ro — cifra vine automat din feedul magazinului, nu o scriem noi de mână. Transportul se adaugă la checkout și devine des gratuit peste pragul magazinului; la o pereche de pantofi pragul e uneori la un accesoriu distanță (o curea, o soluție de întreținere). Merită verificat.
Ce opțiuni de plată am la Pass Collection Espadrile Sport 7390.102?
Comanda cu Pass Collection Espadrile Sport 7390.102 se plătește pe site-ul magazinului ada-shoes.ro, cu variantele lui standard: card online prin procesator securizat sau numerar/card la curier, în sistem ramburs. Unele magazine de încălțăminte acceptă și rate sau vouchere proprii. All-Shoes.ro nu intră în tranzacție — datele plății rămân strict între tine și magazin.
Dacă Pass Collection Espadrile Sport 7390.102 nu mi se potrivește, cum îl schimb?
Probează pantofii în casă, pe covor, cu șosetele potrivite modelului — dacă mărimea nu e bună, ai 14 zile calendaristice de la primire pentru retur (OUG 34/2014), cu perechea nepurtată afară, în cutia originală nedeteriorată. Pentru schimb de mărime, cel mai rapid e un retur simplu plus o comandă nouă pe mărimea corectă, cât mai e pe stoc. Procedura exactă e în politica ada-shoes.ro.
Când îmi ajunge coletul cu Pass Collection Espadrile Sport 7390.102?
De la ada-shoes.ro, prin curier, de regulă în 1-3 zile lucrătoare de la confirmarea comenzii — încălțămintea călătorește în cutia producătorului, protejată într-un colet exterior. Termenul ferm și costul livrării ți le afișează magazinul la finalizarea comenzii. În vârfurile de sezon (lichidări, Black Friday) mai pune o zi în calcul.
Ce garanție am la Pass Collection Espadrile Sport 7390.102?
Cea legală, de conformitate: minimum 2 ani de la livrare (Legea 449/2003 + OUG 140/2021), asigurată de magazinul ada-shoes.ro. Acoperă defectele de fabricație — talpă dezlipită prematur, cusături cedate, catarame rupte fără abuz — nu și uzura normală a purtării. Păstrează factura din colet; cu ea și cu pozele defectului, cererea de garanție merge simplu.
Mai există Pass Collection Espadrile Sport 7390.102 pe mărimea mea?
Statusul general raportat de feedul ada-shoes.ro: în stoc. Disponibilitatea pe fiecare mărime în parte o vezi însă doar pe pagina produsului din magazin, la selectorul de mărimi — un model poate fi „în stoc" per total, dar epuizat fix pe 43. La încălțăminte, mărimile medii se duc primele; dacă a ta e acolo, decide repede.
De ce Pass Collection Espadrile Sport 7390.102 se cumpără de la ada-shoes.ro, nu de aici?
Pentru că All-Shoes.ro e comparatorul, nu magazinul: treaba noastră e să-ți arătăm, una sub alta, ofertele magazinelor partenere pentru încălțămintea căutată — cu prețuri sincronizate automat. Pass Collection Espadrile Sport 7390.102 stă în depozitul ada-shoes.ro: la el comanzi, plătești și de la el vin factura, garanția și curierul. Dacă vreo informație diferă între noi și magazin, contează versiunea magazinului.
Scade prețul la Pass Collection Espadrile Sport 7390.102 dacă mai aștept?
Poate da, poate nu — dar știi sigur unde vezi primul: prețul de 144.50 RON de pe All-Shoes.ro se actualizează automat din feedul ada-shoes.ro, deci orice tăiere de preț apare aici pe loc. Calculul corect la încălțăminte include și riscul: la lichidări prețul scade, dar mărimile dispar. Pentru un model de care ai nevoie acum, în mărimea ta, prețul de azi e adesea cel mai bun pariu.

Produse similare

Alte produse de la ada-shoes.ro

Alte produse PASS COLLECTION

Ți-au plăcut aceste produse?

Cookies & confidențialitate

Folosim cookies și tehnologii similare pentru a oferi o experiență optimă, a măsura traficul și a personaliza conținutul. Poți accepta tot, refuza tot, sau alege ce permiți. Detalii

Setări cookies