Sari la conținut
All-Shoes.ro

RIEKER

Rieker Ghete 45983-33

Vândut de ada-shoes.ro

PRP: 379,00 RON

379,00 RON

Cel mai mic preț din ultimele 30 zile

În stoc la ada-shoes.ro Comandă direct la magazin
3 persoane urmăresc acest produs
Comandat de 56 ori în ultimele 7 zile
Produs 100% original

Rieker Ghete 45983-33

379,00 RON
Cumpără
Un model practic si versatil, ghetele Rieker in nuanta eleganta de rosu sunt alegerea potrivita pentru zilele reci in care confortul si lejeritatea sunt prioritare. Designul simplu si modern permite integrarea usoara in tinute casual, urbane sau de zi cu zi.. Exteriorul din piele ecologica ofera un aspect placut si usor de asortat, in timp ce interiorul si brantul din pasla, impreuna cu captuseala, contribuie la o senzatie placuta de confort si caldura.. Modelul este prevazut cu fermoar, pentru o incaltare rapida si practica. Varful rotund ofera o forma clasica si confortabila, iar talpa de 3 cm asigura stabilitate si sustinere in timpul mersului.. Datorita constructiei usoare si functiei de amortizare, aceste ghete sunt potrivite pentru purtare indelungata, fie la plimbare, la cumparaturi sau in activitatile cotidiene. Greutatea de aproximativ 300 g pentru marimea 39 contribuie la senzatia de lejeritate.. Beneficii produs:. Culoare rosu – moderna, versatila si usor de asortat. Piele ecologica – aspect elegant si practic. Interior din pasla – confort si senzatie placuta de caldura. Brant din pasla – contribuie la confortul piciorului. Captuseala – potrivita pentru sezonul rece. Amortizare – confort sporit la fiecare pas. Constructie usoara – aproximativ 300 g pentru marimea 39. Talpa de 3 cm – stabilitate si sustinere. Fermoar – incaltare si descaltare rapida. Varf rotund – forma confortabila si clasica. Inaltime de 13 cm – acopera placut zona gleznei. Design versatil – ideal pentru tinute casual si activitati de zi cu zi. Alege ghetele Rieker rosu pentru o combinatie reusita intre confort, caldura si lejeritate. Un model practic pentru sezonul rece, conceput pentru femeile care isi doresc un stil modern fara sa renunte la confort.

Încă nu există recenzii pentru acest produs.

Lasă o recenzie

Istoric preț

Istoric preț — ultimul an

Min 30z: 379,00 RON (OG 58/2022)

379,00 379,00 379,00 oct. 2025 dec. 2025 feb. 2026 apr. 2026 iun. 2026 aug. 2026 oct. 2026 oct. 2026
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.

Întrebări frecvente

Cum îmi dau seama ce mărime să iau la Rieker Ghete 45983-33?
Deschide tabelul de mărimi de pe pagina Rieker Ghete 45983-33 din magazinul ada-shoes.ro și caută coloana în centimetri — acolo compari lungimea piciorului tău, măsurată pe hârtie, cu mărimile RIEKER. Croiala calapodului variază între producători, deci numărul purtat la alt brand e doar un punct de plecare. Între două mărimi? La modelele cu vârf ascuțit sau căptușeală groasă, ia-o pe cea mare.
Din ce materiale este făcut Rieker Ghete 45983-33?
Compoziția detaliată a Rieker Ghete 45983-33 — fața, căptușeala și talpa — e specificată în fișa produsului de pe site-ul magazinului ada-shoes.ro; acolo vezi dacă e piele naturală, piele ecologică sau textil. Pozele de pe All-Shoes.ro te orientează, dar fișa magazinului e sursa oficială. Dacă materialul contează pentru tine (transpirație, alergii, ținute formale), citește fișa înainte de comandă.
Cât costă acum Rieker Ghete 45983-33?
Prețul la zi pentru Rieker Ghete 45983-33 este 379.00 RON, cu TVA, la magazinul partener ada-shoes.ro — cifra vine automat din feedul magazinului, nu o scriem noi de mână. Transportul se adaugă la checkout și devine des gratuit peste pragul magazinului; la o pereche de pantofi pragul e uneori la un accesoriu distanță (o curea, o soluție de întreținere). Merită verificat.
Ce opțiuni de plată am la Rieker Ghete 45983-33?
Comanda cu Rieker Ghete 45983-33 se plătește pe site-ul magazinului ada-shoes.ro, cu variantele lui standard: card online prin procesator securizat sau numerar/card la curier, în sistem ramburs. Unele magazine de încălțăminte acceptă și rate sau vouchere proprii. All-Shoes.ro nu intră în tranzacție — datele plății rămân strict între tine și magazin.
Dacă Rieker Ghete 45983-33 nu mi se potrivește, cum îl schimb?
Probează pantofii în casă, pe covor, cu șosetele potrivite modelului — dacă mărimea nu e bună, ai 14 zile calendaristice de la primire pentru retur (OUG 34/2014), cu perechea nepurtată afară, în cutia originală nedeteriorată. Pentru schimb de mărime, cel mai rapid e un retur simplu plus o comandă nouă pe mărimea corectă, cât mai e pe stoc. Procedura exactă e în politica ada-shoes.ro.
Când îmi ajunge coletul cu Rieker Ghete 45983-33?
De la ada-shoes.ro, prin curier, de regulă în 1-3 zile lucrătoare de la confirmarea comenzii — încălțămintea călătorește în cutia producătorului, protejată într-un colet exterior. Termenul ferm și costul livrării ți le afișează magazinul la finalizarea comenzii. În vârfurile de sezon (lichidări, Black Friday) mai pune o zi în calcul.
Ce garanție am la Rieker Ghete 45983-33?
Cea legală, de conformitate: minimum 2 ani de la livrare (Legea 449/2003 + OUG 140/2021), asigurată de magazinul ada-shoes.ro. Acoperă defectele de fabricație — talpă dezlipită prematur, cusături cedate, catarame rupte fără abuz — nu și uzura normală a purtării. Păstrează factura din colet; cu ea și cu pozele defectului, cererea de garanție merge simplu.
Mai există Rieker Ghete 45983-33 pe mărimea mea?
Statusul general raportat de feedul ada-shoes.ro: în stoc. Disponibilitatea pe fiecare mărime în parte o vezi însă doar pe pagina produsului din magazin, la selectorul de mărimi — un model poate fi „în stoc" per total, dar epuizat fix pe 43. La încălțăminte, mărimile medii se duc primele; dacă a ta e acolo, decide repede.
De ce Rieker Ghete 45983-33 se cumpără de la ada-shoes.ro, nu de aici?
Pentru că All-Shoes.ro e comparatorul, nu magazinul: treaba noastră e să-ți arătăm, una sub alta, ofertele magazinelor partenere pentru încălțămintea căutată — cu prețuri sincronizate automat. Rieker Ghete 45983-33 stă în depozitul ada-shoes.ro: la el comanzi, plătești și de la el vin factura, garanția și curierul. Dacă vreo informație diferă între noi și magazin, contează versiunea magazinului.
Scade prețul la Rieker Ghete 45983-33 dacă mai aștept?
Poate da, poate nu — dar știi sigur unde vezi primul: prețul de 379.00 RON de pe All-Shoes.ro se actualizează automat din feedul ada-shoes.ro, deci orice tăiere de preț apare aici pe loc. Calculul corect la încălțăminte include și riscul: la lichidări prețul scade, dar mărimile dispar. Pentru un model de care ai nevoie acum, în mărimea ta, prețul de azi e adesea cel mai bun pariu.

Produse similare

Alte produse de la ada-shoes.ro

Alte produse RIEKER

Cookies & confidențialitate

Folosim cookies și tehnologii similare pentru a oferi o experiență optimă, a măsura traficul și a personaliza conținutul. Poți accepta tot, refuza tot, sau alege ce permiți. Detalii

Setări cookies