Sari la conținut
All-Shoes.ro

DESIGUAL

Geanta DESIGUAL albastra, SAKD08, din material textil

Vândut de tezyo.ro

PRP: 529,00 RON

222,00 RON -58%

Cel mai mic preț din ultimele 30 zile

În stoc la tezyo.ro Comandă direct la magazin

Economisești

307,00 RON -58%

Vezi oferta la tezyo.ro
10 persoane urmăresc acest produs
Comandat de 39 ori în ultimele 7 zile
Produs 100% original

Geanta DESIGUAL albastra, SAKD08, din material textil

222,00 RON
Cumpără
Geanta SAKD08 de la DESIGUAL, realizata din material textil albastru, aduce eleganta urbana in garderoba oricarei femei active. Modelul tip rucsac se remarca prin designul modern, adresandu-se celor care cauta confort hands-free si organizare eficienta la fiecare iesire. Dispune de trei compartimente si doua buzunare, asigurand repartizarea optima a obiectelor personale si acces rapid la esentiale. Materialul textil rezistent garanteaza durabilitate sporita chiar si in utilizare zilnica. Fermoarul de inalta calitate ofera siguranta suplimentara pentru bunurile tale. Manerul si bareta ajustabila permit purtarea ergonomica, adaptata nevoilor tale. Asorteaza aceasta geanta tip rucsac cu tinute urban-casual, ideala pentru facultate sau plimbari lungi in oras, fiind perfect integrata alaturi de jeansi si incaltaminte comoda. Descopera combinatie intre functionalitate, organizare si aspect casual-modern, cu un material textil usor de intretinut si inchidere practica. Alege modelul care aduce libertate de miscare si stil in fiecare zi.
Other Data
{}

Încă nu există recenzii pentru acest produs.

Lasă o recenzie

Istoric preț

Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile: 222,00 RON (conform OG 58/2022)

Evoluție 90 zile:
Max: 529,00 Min: 222,00

Istoric preț — ultimul an

Min 30z: 222,00 RON (OG 58/2022)

222,00 375,50 529,00 oct. 2025 dec. 2025 feb. 2026 apr. 2026 iun. 2026 aug. 2026 oct. 2026 oct. 2026
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.

Întrebări frecvente

Cum îmi dau seama ce mărime să iau la Geanta DESIGUAL albastra, SAKD08, din material textil?
Deschide tabelul de mărimi de pe pagina Geanta DESIGUAL albastra, SAKD08, din material textil din magazinul tezyo.ro și caută coloana în centimetri — acolo compari lungimea piciorului tău, măsurată pe hârtie, cu mărimile DESIGUAL. Croiala calapodului variază între producători, deci numărul purtat la alt brand e doar un punct de plecare. Între două mărimi? La modelele cu vârf ascuțit sau căptușeală groasă, ia-o pe cea mare.
Din ce materiale este făcut Geanta DESIGUAL albastra, SAKD08, din material textil?
Compoziția detaliată a Geanta DESIGUAL albastra, SAKD08, din material textil — fața, căptușeala și talpa — e specificată în fișa produsului de pe site-ul magazinului tezyo.ro; acolo vezi dacă e piele naturală, piele ecologică sau textil. Pozele de pe All-Shoes.ro te orientează, dar fișa magazinului e sursa oficială. Dacă materialul contează pentru tine (transpirație, alergii, ținute formale), citește fișa înainte de comandă.
Cât costă acum Geanta DESIGUAL albastra, SAKD08, din material textil?
Prețul la zi pentru Geanta DESIGUAL albastra, SAKD08, din material textil este 222.00 RON, cu TVA, la magazinul partener tezyo.ro — cifra vine automat din feedul magazinului, nu o scriem noi de mână. Transportul se adaugă la checkout și devine des gratuit peste pragul magazinului; la o pereche de pantofi pragul e uneori la un accesoriu distanță (o curea, o soluție de întreținere). Merită verificat.
Ce opțiuni de plată am la Geanta DESIGUAL albastra, SAKD08, din material textil?
Comanda cu Geanta DESIGUAL albastra, SAKD08, din material textil se plătește pe site-ul magazinului tezyo.ro, cu variantele lui standard: card online prin procesator securizat sau numerar/card la curier, în sistem ramburs. Unele magazine de încălțăminte acceptă și rate sau vouchere proprii. All-Shoes.ro nu intră în tranzacție — datele plății rămân strict între tine și magazin.
Dacă Geanta DESIGUAL albastra, SAKD08, din material textil nu mi se potrivește, cum îl schimb?
Probează pantofii în casă, pe covor, cu șosetele potrivite modelului — dacă mărimea nu e bună, ai 14 zile calendaristice de la primire pentru retur (OUG 34/2014), cu perechea nepurtată afară, în cutia originală nedeteriorată. Pentru schimb de mărime, cel mai rapid e un retur simplu plus o comandă nouă pe mărimea corectă, cât mai e pe stoc. Procedura exactă e în politica tezyo.ro.
Când îmi ajunge coletul cu Geanta DESIGUAL albastra, SAKD08, din material textil?
De la tezyo.ro, prin curier, de regulă în 1-3 zile lucrătoare de la confirmarea comenzii — încălțămintea călătorește în cutia producătorului, protejată într-un colet exterior. Termenul ferm și costul livrării ți le afișează magazinul la finalizarea comenzii. În vârfurile de sezon (lichidări, Black Friday) mai pune o zi în calcul.
Ce garanție am la Geanta DESIGUAL albastra, SAKD08, din material textil?
Cea legală, de conformitate: minimum 2 ani de la livrare (Legea 449/2003 + OUG 140/2021), asigurată de magazinul tezyo.ro. Acoperă defectele de fabricație — talpă dezlipită prematur, cusături cedate, catarame rupte fără abuz — nu și uzura normală a purtării. Păstrează factura din colet; cu ea și cu pozele defectului, cererea de garanție merge simplu.
Mai există Geanta DESIGUAL albastra, SAKD08, din material textil pe mărimea mea?
Statusul general raportat de feedul tezyo.ro: în stoc. Disponibilitatea pe fiecare mărime în parte o vezi însă doar pe pagina produsului din magazin, la selectorul de mărimi — un model poate fi „în stoc" per total, dar epuizat fix pe 43. La încălțăminte, mărimile medii se duc primele; dacă a ta e acolo, decide repede.
De ce Geanta DESIGUAL albastra, SAKD08, din material textil se cumpără de la tezyo.ro, nu de aici?
Pentru că All-Shoes.ro e comparatorul, nu magazinul: treaba noastră e să-ți arătăm, una sub alta, ofertele magazinelor partenere pentru încălțămintea căutată — cu prețuri sincronizate automat. Geanta DESIGUAL albastra, SAKD08, din material textil stă în depozitul tezyo.ro: la el comanzi, plătești și de la el vin factura, garanția și curierul. Dacă vreo informație diferă între noi și magazin, contează versiunea magazinului.
Scade prețul la Geanta DESIGUAL albastra, SAKD08, din material textil dacă mai aștept?
Poate da, poate nu — dar știi sigur unde vezi primul: prețul de 222.00 RON de pe All-Shoes.ro se actualizează automat din feedul tezyo.ro, deci orice tăiere de preț apare aici pe loc. Calculul corect la încălțăminte include și riscul: la lichidări prețul scade, dar mărimile dispar. Pentru un model de care ai nevoie acum, în mărimea ta, prețul de azi e adesea cel mai bun pariu.

Produse similare

Alte produse de la tezyo.ro

Alte produse DESIGUAL

Ți-au plăcut aceste produse?

Cookies & confidențialitate

Folosim cookies și tehnologii similare pentru a oferi o experiență optimă, a măsura traficul și a personaliza conținutul. Poți accepta tot, refuza tot, sau alege ce permiți. Detalii

Setări cookies