Sari la conținut
All-Shoes.ro

Flavia Passini

Balerini FLAVIA PASSINI gri, H2618, din material textil

Vândut de otter.ro

PRP: 299,00 RON

68,00 RON -77%

Cel mai mic preț din ultimele 30 zile

În stoc la otter.ro Comandă direct la magazin

Economisești

231,00 RON -77%

Vezi oferta la otter.ro
1 persoană urmărește acest produs
Comandat de 46 ori în ultimele 7 zile
Produs 100% original

Balerini FLAVIA PASSINI gri, H2618, din material textil

68,00 RON
Cumpără
Balerinii FLAVIA PASSINI gri H2618, realizati din material textil de calitate, reprezinta alegerea ideala pentru femeile care doresc confort pe toata durata zilei si o nota de eleganta minimalista. Brandul FLAVIA PASSINI propune in aceasta gama balerini casual, perfect adaptati pentru stilul de viata urban, in nuanta versatila de gri. Confort sporit datorita materialului textil usor, ce permite piciorului sa respire natural si sa se adapteze treptat formei sale. Stabilitate excelenta la mers asigurata de talpa plata flexibila, din cauciuc termoplastic antiderapant, potrivita pe orice suprafata. Incaltare rapida si usoara prin design slip-on, conceput special pentru viata activa. Detalii functionale atent integrate pentru sustinere optima si libertate de miscare pe parcursul intregii zile. Poarta balerinii la birou cu pantaloni conici si bluza lejera, asorteaza-i cu rochii vaporoase pentru plimbari de weekend sau include-i in tinutele tale de vacanta urbana pentru confort si stil subtil. Alege balerinii FLAVIA PASSINI gri pentru lejeritate, siguranta la fiecare pas si look rafinat in orice context. Materialul respirabil si talpa flexibila ii transforma in optiunea potrivita pentru rutina zilnica.
Other Data
{}

Încă nu există recenzii pentru acest produs.

Lasă o recenzie

Istoric preț

Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile: 68,00 RON (conform OG 58/2022)

Evoluție 90 zile:
Max: 104,00 Min: 68,00

Istoric preț — ultimul an

Min 30z: 68,00 RON (OG 58/2022)

68,00 168,50 269,00 oct. 2025 dec. 2025 feb. 2026 apr. 2026 iun. 2026 aug. 2026 oct. 2026 oct. 2026
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.

Întrebări frecvente

Cum îmi dau seama ce mărime să iau la Balerini FLAVIA PASSINI gri, H2618, din material textil?
Deschide tabelul de mărimi de pe pagina Balerini FLAVIA PASSINI gri, H2618, din material textil din magazinul otter.ro și caută coloana în centimetri — acolo compari lungimea piciorului tău, măsurată pe hârtie, cu mărimile Flavia Passini. Croiala calapodului variază între producători, deci numărul purtat la alt brand e doar un punct de plecare. Între două mărimi? La modelele cu vârf ascuțit sau căptușeală groasă, ia-o pe cea mare.
Din ce materiale este făcut Balerini FLAVIA PASSINI gri, H2618, din material textil?
Compoziția detaliată a Balerini FLAVIA PASSINI gri, H2618, din material textil — fața, căptușeala și talpa — e specificată în fișa produsului de pe site-ul magazinului otter.ro; acolo vezi dacă e piele naturală, piele ecologică sau textil. Pozele de pe All-Shoes.ro te orientează, dar fișa magazinului e sursa oficială. Dacă materialul contează pentru tine (transpirație, alergii, ținute formale), citește fișa înainte de comandă.
Cât costă acum Balerini FLAVIA PASSINI gri, H2618, din material textil?
Prețul la zi pentru Balerini FLAVIA PASSINI gri, H2618, din material textil este 68.00 RON, cu TVA, la magazinul partener otter.ro — cifra vine automat din feedul magazinului, nu o scriem noi de mână. Transportul se adaugă la checkout și devine des gratuit peste pragul magazinului; la o pereche de pantofi pragul e uneori la un accesoriu distanță (o curea, o soluție de întreținere). Merită verificat.
Ce opțiuni de plată am la Balerini FLAVIA PASSINI gri, H2618, din material textil?
Comanda cu Balerini FLAVIA PASSINI gri, H2618, din material textil se plătește pe site-ul magazinului otter.ro, cu variantele lui standard: card online prin procesator securizat sau numerar/card la curier, în sistem ramburs. Unele magazine de încălțăminte acceptă și rate sau vouchere proprii. All-Shoes.ro nu intră în tranzacție — datele plății rămân strict între tine și magazin.
Dacă Balerini FLAVIA PASSINI gri, H2618, din material textil nu mi se potrivește, cum îl schimb?
Probează pantofii în casă, pe covor, cu șosetele potrivite modelului — dacă mărimea nu e bună, ai 14 zile calendaristice de la primire pentru retur (OUG 34/2014), cu perechea nepurtată afară, în cutia originală nedeteriorată. Pentru schimb de mărime, cel mai rapid e un retur simplu plus o comandă nouă pe mărimea corectă, cât mai e pe stoc. Procedura exactă e în politica otter.ro.
Când îmi ajunge coletul cu Balerini FLAVIA PASSINI gri, H2618, din material textil?
De la otter.ro, prin curier, de regulă în 1-3 zile lucrătoare de la confirmarea comenzii — încălțămintea călătorește în cutia producătorului, protejată într-un colet exterior. Termenul ferm și costul livrării ți le afișează magazinul la finalizarea comenzii. În vârfurile de sezon (lichidări, Black Friday) mai pune o zi în calcul.
Ce garanție am la Balerini FLAVIA PASSINI gri, H2618, din material textil?
Cea legală, de conformitate: minimum 2 ani de la livrare (Legea 449/2003 + OUG 140/2021), asigurată de magazinul otter.ro. Acoperă defectele de fabricație — talpă dezlipită prematur, cusături cedate, catarame rupte fără abuz — nu și uzura normală a purtării. Păstrează factura din colet; cu ea și cu pozele defectului, cererea de garanție merge simplu.
Mai există Balerini FLAVIA PASSINI gri, H2618, din material textil pe mărimea mea?
Statusul general raportat de feedul otter.ro: în stoc. Disponibilitatea pe fiecare mărime în parte o vezi însă doar pe pagina produsului din magazin, la selectorul de mărimi — un model poate fi „în stoc" per total, dar epuizat fix pe 43. La încălțăminte, mărimile medii se duc primele; dacă a ta e acolo, decide repede.
De ce Balerini FLAVIA PASSINI gri, H2618, din material textil se cumpără de la otter.ro, nu de aici?
Pentru că All-Shoes.ro e comparatorul, nu magazinul: treaba noastră e să-ți arătăm, una sub alta, ofertele magazinelor partenere pentru încălțămintea căutată — cu prețuri sincronizate automat. Balerini FLAVIA PASSINI gri, H2618, din material textil stă în depozitul otter.ro: la el comanzi, plătești și de la el vin factura, garanția și curierul. Dacă vreo informație diferă între noi și magazin, contează versiunea magazinului.
Scade prețul la Balerini FLAVIA PASSINI gri, H2618, din material textil dacă mai aștept?
Poate da, poate nu — dar știi sigur unde vezi primul: prețul de 68.00 RON de pe All-Shoes.ro se actualizează automat din feedul otter.ro, deci orice tăiere de preț apare aici pe loc. Calculul corect la încălțăminte include și riscul: la lichidări prețul scade, dar mărimile dispar. Pentru un model de care ai nevoie acum, în mărimea ta, prețul de azi e adesea cel mai bun pariu.

Produse similare

Alte produse de la otter.ro

Alte produse Flavia Passini

Cookies & confidențialitate

Folosim cookies și tehnologii similare pentru a oferi o experiență optimă, a măsura traficul și a personaliza conținutul. Poți accepta tot, refuza tot, sau alege ce permiți. Detalii

Setări cookies