Sari la conținut
All-Shoes.ro

ANEKKE

Anekke 41819-909 Portofel Casual

Vândut de ada-shoes.ro

PRP: 169,15 RON

169,15 RON

Cel mai mic preț din ultimele 30 zile

În stoc la ada-shoes.ro Comandă direct la magazin
6 persoane urmăresc acest produs
Comandat de 33 ori în ultimele 7 zile
Produs 100% original

Anekke 41819-909 Portofel Casual

169,15 RON
Cumpără
Descopera combinatia perfecta dintre eleganta, functionalitate si organizare compacta cu portofelul casual pentru dama ANEKKE 41819-909, in nuanta delicata de roz. Acest model este alegerea ideala pentru femeile care isi doresc un accesoriu practic, modern si usor de purtat zi de zi.. Designul feminin si compartimentarea inteligenta ofera organizare eficienta pentru carduri, bancnote si monede, pastrand in acelasi timp un aspect elegant si rafinat.. Beneficii principale:. • Material exterior din piele ecologica. Ofera un aspect modern si placut, fiind rezistent si usor de intretinut in utilizarea zilnica.. • Interior textil practic. Protejeaza continutul portofelului si contribuie la organizarea eficienta a obiectelor personale.. • Inchidere sigura cu capsa si fermoar. Asigura protectie sporita pentru bani, carduri si monede, prevenind pierderea acestora.. • Multiple buzunare interioare. Permit organizarea eficienta a cardurilor, bancnotelor si documentelor importante.. • Design compact si functional. Ideal pentru utilizare zilnica, incape usor in geanta fara a ocupa mult spatiu.. • Dimensiuni practice. Lungime: 15 cm. Inaltime: 10 cm. Latime: 3 cm. • Culoare roz feminina si moderna. Adauga un plus de stil si se potriveste perfect cu tinute casual sau elegante.. • Aspect delicat si elegant. Brandul ANEKKE ofera un design recognoscibil si plin de personalitate.. • Usor de utilizat zilnic. Compartimentarea bine gandita permite acces rapid la obiectele esentiale.. • Ideal pentru orice ocazie. Potrivit pentru birou, plimbari, shopping sau calatorii.. Culoarea produsului poate fi usor influentata de setarile monitorului, particularitatile de productie ale lotului respectiv sau lumina in care sunt realizate fotografiile.. Alege portofelul ANEKKE 41819-909 si bucura-te de eleganta, organizare si confort in fiecare zi.

Încă nu există recenzii pentru acest produs.

Lasă o recenzie

Istoric preț

Istoric preț — ultimul an

Min 30z: 169,15 RON (OG 58/2022)

169,15 169,15 169,15 oct. 2025 dec. 2025 feb. 2026 apr. 2026 iun. 2026 aug. 2026 oct. 2026 oct. 2026
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.

Întrebări frecvente

Cum îmi dau seama ce mărime să iau la Anekke 41819-909 Portofel Casual?
Deschide tabelul de mărimi de pe pagina Anekke 41819-909 Portofel Casual din magazinul ada-shoes.ro și caută coloana în centimetri — acolo compari lungimea piciorului tău, măsurată pe hârtie, cu mărimile ANEKKE. Croiala calapodului variază între producători, deci numărul purtat la alt brand e doar un punct de plecare. Între două mărimi? La modelele cu vârf ascuțit sau căptușeală groasă, ia-o pe cea mare.
Din ce materiale este făcut Anekke 41819-909 Portofel Casual?
Compoziția detaliată a Anekke 41819-909 Portofel Casual — fața, căptușeala și talpa — e specificată în fișa produsului de pe site-ul magazinului ada-shoes.ro; acolo vezi dacă e piele naturală, piele ecologică sau textil. Pozele de pe All-Shoes.ro te orientează, dar fișa magazinului e sursa oficială. Dacă materialul contează pentru tine (transpirație, alergii, ținute formale), citește fișa înainte de comandă.
Cât costă acum Anekke 41819-909 Portofel Casual?
Prețul la zi pentru Anekke 41819-909 Portofel Casual este 169.15 RON, cu TVA, la magazinul partener ada-shoes.ro — cifra vine automat din feedul magazinului, nu o scriem noi de mână. Transportul se adaugă la checkout și devine des gratuit peste pragul magazinului; la o pereche de pantofi pragul e uneori la un accesoriu distanță (o curea, o soluție de întreținere). Merită verificat.
Ce opțiuni de plată am la Anekke 41819-909 Portofel Casual?
Comanda cu Anekke 41819-909 Portofel Casual se plătește pe site-ul magazinului ada-shoes.ro, cu variantele lui standard: card online prin procesator securizat sau numerar/card la curier, în sistem ramburs. Unele magazine de încălțăminte acceptă și rate sau vouchere proprii. All-Shoes.ro nu intră în tranzacție — datele plății rămân strict între tine și magazin.
Dacă Anekke 41819-909 Portofel Casual nu mi se potrivește, cum îl schimb?
Probează pantofii în casă, pe covor, cu șosetele potrivite modelului — dacă mărimea nu e bună, ai 14 zile calendaristice de la primire pentru retur (OUG 34/2014), cu perechea nepurtată afară, în cutia originală nedeteriorată. Pentru schimb de mărime, cel mai rapid e un retur simplu plus o comandă nouă pe mărimea corectă, cât mai e pe stoc. Procedura exactă e în politica ada-shoes.ro.
Când îmi ajunge coletul cu Anekke 41819-909 Portofel Casual?
De la ada-shoes.ro, prin curier, de regulă în 1-3 zile lucrătoare de la confirmarea comenzii — încălțămintea călătorește în cutia producătorului, protejată într-un colet exterior. Termenul ferm și costul livrării ți le afișează magazinul la finalizarea comenzii. În vârfurile de sezon (lichidări, Black Friday) mai pune o zi în calcul.
Ce garanție am la Anekke 41819-909 Portofel Casual?
Cea legală, de conformitate: minimum 2 ani de la livrare (Legea 449/2003 + OUG 140/2021), asigurată de magazinul ada-shoes.ro. Acoperă defectele de fabricație — talpă dezlipită prematur, cusături cedate, catarame rupte fără abuz — nu și uzura normală a purtării. Păstrează factura din colet; cu ea și cu pozele defectului, cererea de garanție merge simplu.
Mai există Anekke 41819-909 Portofel Casual pe mărimea mea?
Statusul general raportat de feedul ada-shoes.ro: în stoc. Disponibilitatea pe fiecare mărime în parte o vezi însă doar pe pagina produsului din magazin, la selectorul de mărimi — un model poate fi „în stoc" per total, dar epuizat fix pe 43. La încălțăminte, mărimile medii se duc primele; dacă a ta e acolo, decide repede.
De ce Anekke 41819-909 Portofel Casual se cumpără de la ada-shoes.ro, nu de aici?
Pentru că All-Shoes.ro e comparatorul, nu magazinul: treaba noastră e să-ți arătăm, una sub alta, ofertele magazinelor partenere pentru încălțămintea căutată — cu prețuri sincronizate automat. Anekke 41819-909 Portofel Casual stă în depozitul ada-shoes.ro: la el comanzi, plătești și de la el vin factura, garanția și curierul. Dacă vreo informație diferă între noi și magazin, contează versiunea magazinului.
Scade prețul la Anekke 41819-909 Portofel Casual dacă mai aștept?
Poate da, poate nu — dar știi sigur unde vezi primul: prețul de 169.15 RON de pe All-Shoes.ro se actualizează automat din feedul ada-shoes.ro, deci orice tăiere de preț apare aici pe loc. Calculul corect la încălțăminte include și riscul: la lichidări prețul scade, dar mărimile dispar. Pentru un model de care ai nevoie acum, în mărimea ta, prețul de azi e adesea cel mai bun pariu.

Produse similare

Alte produse de la ada-shoes.ro

Alte produse ANEKKE

Ți-au plăcut aceste produse?

Cookies & confidențialitate

Folosim cookies și tehnologii similare pentru a oferi o experiență optimă, a măsura traficul și a personaliza conținutul. Poți accepta tot, refuza tot, sau alege ce permiți. Detalii

Setări cookies